Centrale Telefoniczne

Centrale Telefoniczne VoIP

Wydajne centrale telefonii VoIP

Specjalizujemy się w produkcji i zarządzaniu centralami telefonicznymi VoIP opartymi o oprogramowanie Asterisk. Świadczymy usługi związane z projektowaniem, konstrukcją oraz wdrażaniem telefonii IP w firmach.

Budujemy atrakcyjne funkcjonalnie struktury, mając na uwadze optymalne dopasowanie central do potrzeb przedsiębiorstw. Począwszy od małych centralek, które obsługują do 30 połączeń równocześnie, po wielkie klastry, które mogą obsłużyć tysiące rozmów w jednym czasie.

Sprawdź szczegóły oferty na SteelConnect.pl


Przygotowanie central do pracy

Oferujemy gotowe rozwiązania związane z billingowaniem rozmów, które udostępnia Asterisk. Przyjmujemy zlecenia takie jak: instalacja i konfiguracja oprogramowania A2Billing na platformie VoIP. Na życzenie Klientów wdrażamy ekskluzywne autorskie oprogramowanie billingowe oraz projektujemy unikalne komponenty przeznaczone dla dostawców usług Call Center lub Contact Center. Dodatkowo zapewniamy pełną analitykę i specjalistyczne doradztwo w zakresie optymalizacji planowanych konceptów telekomunikacyjnych.


Serwery Asterisk – Steel Connect

Podstawowa centrala składa się z serwera sprzętowego np. 1U pod kontrolą systemu Linux i serwerem Asterisk. Centralę można rozbudować o obsługę ISDN, SS7 oraz analogową.

Urządzenia oferowane przez naszą firmę wspierają:

  • kodeki głosowe: g711, g723, g726, g729, GSM, Speex
  • ISDN: pri(pra)-syg.dss1, e1-syg.ss7, BRI
  • analogowe: FXS, FX0
  • Email2Fax, HylaFAX
  • protokoły: SIP, H.323, IAX

Zobacz centrale telefoniczne Steel Connect